Obľúbený seriál spoločnosti FX Vitajte vo Wrexhame sa vracia s druhou sériou na Disney+

Lenka Tungová, Disney+

Druhá séria dokumentárneho seriálu, ktorý bol šesťkrát nominovaný na cenu Emmy®, prichádza na Disney+ na Slovensku 1. novembra.

Dokumentárny seriál sleduje Roba McElhenneyho (It’s Always Sunny in Philadelphia) a Ryana Reynoldsa (Deadpool), ako vedú tretí najstarší profesionálny futbalový klub na svete. Mapuje sny a starosti Wrexhamu, robotníckeho mesta v severnom Walese, kde dve hollywoodske hviezdy sprevádzajú historický futbalový tím na jeho ceste do budúcnosti.


Welcome to Wrexham | Season 2 Official Trailer | FX

Rob a Ryan v roku 2020 kúpili klub Red Dragons v piatej anglickej lige v nádeji, že tento outsider má svetu ešte čo ukázať. A svet si to všimol a začali sa diať veci. Po bolestivom vyradení z play-off sa v druhej sérii stávame svedkami boja klubu o postup z Národnej ligy do Anglickej futbalovej ligy. Oddaní priaznivci snívajú o tom, že uvidia tím a mesto opäť na výslní, a zároveň sa pripravujú na nové výzvy, ktoré sláva priniesla ich obci a komunite.

Seriál produkujú Rob McElhenney, Ryan Reynolds, Josh Drisko, Bryan Rowland, Jeff Luini, Nicholas Frenkel, George Dewey, Andrew Fried, Alan Bloom, Dane Lillegard, Sarina Roma a Jordan Wynn zo spoločnosti Boardwalk Pictures.

Pozrite si 1. novembra 2023 premiéru troch častí naraz a potom dve nové časti každú stredu na Disney+.

Viac o téme: #2.séria #Disney+ #FX #Vitajte vo Wrexhame