Podarí sa im vybrať si tie pravé? Na obrazovky TV Markíza prichádza nová reality šou Šaty snov

Lukáš Kočišek, MARKÍZA - SLOVAKIA, spol. s r.o.

Vybrať si ideálne šaty pre dôležitý životný moment býva ťažký oriešok. Našťastie sa vždy nájdu ochotní poradcovia, ktorí pomôžu… alebo to ešte viac skomplikujú!

Je to pravda odveká, šaty robia človeka! Diváčky a diváci televízie Markíza sa o tom budú môcť presvedčiť už od stredy 12. júla 2023 v úplne novej reality šou s názvom Šaty snov. Každá z 10 epizód zachytáva jedinečné ľudské príbehy a zaujímavé situácie, ktoré vznikajú pri výbere šiat na výnimočnú udalosť. Atraktívnu novinku bude TV Markíza vysielať počas leta každú stredu o 20:30 hod., pričom v úvodné dva týždne hneď v dvoch častiach za sebou.

„Letnú programovú štruktúru TV Markíza posilňujeme o oddychový formát, ktorým chceme diváčkam a divákom spríjemniť stredajšie večery. Pri jeho sledovaní budú môcť spolu s účinkujúcimi prežívať všetky emócie sprevádzajúce výber ideálnych šiat na mimoriadnu príležitosť, akými sú svadba, koncert, stužková či promócie,“ približuje Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.


Šaty snov – NOVÁ ŠOU od stredy 12. 7. 2023 o 20:30 na TV Markíza

V každej epizóde trojica účastníčok a účastníkov navštívi známe bratislavské módne alebo svadobné salóny a spoločne s odbornou pomocou ich majiteľov a radami svojej rodiny či priateľov urobia všetko pre to, aby sa hľadanie ich vysnených šiat skončilo happy endom. Často sa to však nezaobíde bez prekvapení, hádok a nečakaných zvratov.

Celkom si účinkujúci vyskúšali vyše 100 rôznych modelov a natočeného bolo cez 150 hodín materiálu. Zaujímavosťou je, že jedna z nastávajúcich neviest sa svadby vôbec nedočkala, pretože sa so svojím nastávajúcim rozišla.

Reality šou Šaty snov vyrobila TV Markíza v spolupráci s produkčnou spoločnosťou Karlsbridge sídliacou v Prahe a v Berlíne, za ktorou stoja skúsení televízni producenti Hannes Nothegger a Christoph von Issendorff.

Viac o téme: #realityshow #Šaty snov #tvmarkiza