Ponorte sa do nového hitu The Chainsmokers „No Shade at Pitti“

Redakcia Rádia VIVA

Hudobná novinka na tento týždeň

Od svojho debutu v roku 2014 si The Chainsmokers – Alex Pall a Andrew Taggart – upevnili svoje miesto na EDM scéne. Ich najnovšie EP „No Hard Feelings“ sa vracia k vysokej energii ich začiatkov, teraz obohatenej o ich desaťročné skúsenosti a kreativitu.

„No Shade at Pitti“ od The Chainsmokers je čerstvým favoritom

Po vypočutí EP sa ako výrazná skladba ukazuje „No Shade at Pitti“. Pieseň ukazuje na umelecký rast Alexa a Drewa prostredníctvom prepracovaných zvukových scén a vylepšeného textového rozprávania. Táto skladba vystihuje ich vývoj a spája podstatu ich ranej tvorby s novými, sofistikovanými tanečnými prvkami.


The Chainsmokers – No Shade at Pitti

Texty a motívy novej hudby The Chainsmokers

„No Shade at Pitti“ spája ich raný zvuk so sofistikovanými tanečnými prvkami. Text piesne symbolizuje osobný rast a nové perspektívy, čo je téma, ktorá v porovnaní s ich tvorbou z roku 2014 pôsobí vyspelejšie.

Pozrite si nové hudobné videá skupiny The Chainsmokers

Na oslavu nového EP zverejnili videoklipy k piesňam „Bad Advice“ s Eliom, „Tennis Court“ a „Green Lights (demo)“, ktoré sa odohrávajú na pozadí zasneženej horskej krajiny, spolu s lyric videom k piesni „No Shade at Pitti“.

Počúvajte EP „No Hard Feelings“ od The Chainsmokers

Preskúmajte vývoj The Chainsmokers počúvaním EP „No Hard Feelings“. Toto nové vydanie predstavuje začiatok vzrušujúcej kapitoly dua. Zostaňte naladení na ďalšie novinky!

Viac o téme: #hudobná novinka týždňa #No Shade at Pitti #The Chainsmokers