Prvé štyri epizódy poslednej série „The Crown“ sú vonku

Seriál The Crown sa vrátil so svojou poslednou sériou, ktorej prvá časť (štyri epizódy) mala premiéru 16. novembra.

Piata séria sa skončila „nádejnou etapou“ pre postavu Diany, ale význam kráľovskej rodiny zostal visieť na vlásku. Šiesta séria začína tým, že Diana (Elizabeth Debicki) a princ Charles (Dominic West) trávia svoje prvé leto oddelene ako rozvedený pár, pričom každý z nich si užíva úplne iné prázdniny so svojimi synmi princom Williamom (Rufus Kampa) a princom Harrym (Fflyn Edwards).


The Crown: Season 6 | Part 1 Trailer | Netflix

„Sme na začiatku príbehu princeznej Diany a Dodiho Fayeda,“ povedala výkonná producentka Suzanne Mackie. „Od chvíle, keď vstúpi Diana na loď vás to okamžite prenesie do víru špekulácií tlače okolo tohto romániku.“

Vzťah medzi princeznou Dianou a Dodim Fayedom sa rozvinie úplne iným smerom tesne predtým, ako osudná cesta autom spôsobí katastrofálne následky.

V upútavke k druhej časti šiestej série môžete vidieť…
Princ William sa po smrti svojej matky snaží začleniť späť do života v Etóne a monarchia sa musí zviesť na vlne verejnej mienky. Kráľovná sa pri príležitosti svojho zlatého jubilea zamýšľa nad budúcnosťou monarchie. Po svadbe Charlesa a Camilly sa začína nová kráľovská rozprávka v podaní Williama a Kate.

Druhá časť, pozostávajúca zo šiestich epizód, bude nasledovať 14. decembra. Touto kapitolou sa uzatvára táto unikátna séria o živote a dramatických okamžikoch anglickej kráľovskej rodiny.

Viac o téme: #6.séria #dráma #Koruna #Netflix #romantický #The Crown