Ružinovské fašiangy oživia Trhovisko Miletičova tradíciou a gastronómiou

CULTUS Ružinov

Ružinov sa pripravuje na tradičné fašiangy na najznámejšom trhovisku v Bratislave. Konať sa budú 10. februára 2024 od 9:00 hod. na Miletičke. Ružinovské fašiangy prinesú kultúrny program pre všetkých návštevníkov, zahŕňajúci domáce zabíjačkové špeciality a ukážku výroby mäsových výrobkov.

„Trhovisko Miletičova majú radi nielen Ružinovčania, ale ľudia z celej Bratislavy. Som preto rád, že Ružinovské fašiangy sa konajú práve na Miletičke. Je to pre nás všetkých príležitosť stretnúť sa a zažiť niečo príjemné na mieste, bez ktorého si mnohí z nás sobotné dopoludnia ani nedokážu predstaviť.“ uviedol starosta Ružinova, Martin Chren.

Ružinovské fašiangy prinášajú program plný chuťových zážitkov

Jeden z hlavných ťahákov Ružinovských fašiangov bude bohatý výber domácich zabíjačkových špecialít od Urbánek – Mäso Lahôdky, ktoré vám potešia chuťové poháriky. Návštevníci budú mať príležitosť ochutnať tradičné mäsové výrobky a sledovať ukážky ich výroby priamo na mieste. Táto časť programu sľubuje nezabudnuteľné zážitky pre všetkých gurmánov a milovníkov tradičnej slovenskej kuchyne.

Čakajú na vás aj kultúrne lahôdky

Okrem toho bude návštevníkom ponúknutý aj kultúrny program s účasťou skvelých hudobných skupín. Na pódiu sa predstavia talentované kapely ako Gipsy Čáve a Bukasový masív. Tieto skupiny prinesú do Ružinova energickú hudbu a pohyblivé tóny, ktoré spríjemnia atmosféru a poskytnú návštevníkom príležitosť vychutnať si autentickú hudbu z rôznych hudobných žánrov.

Výnimočné tanečno – hudobné vystúpenia v podaní FS Karpaty a FS Devín, plné folklóru a tradícií, dodajú podujatiu autenticitu a veselú atmosféru.

Takže, nech už ste milovníkmi tradičných jedál, hudby alebo proste chcete zažiť príjemný deň s rodinou a priateľmi, Ružinovské fašiangy sľubujú všetko toto a ešte viac! Nezabudnite si rezervovať 10. februára 2024 v kalendári, pretože tento deň bude plný radosti, zábavy a slovenskej kultúry.

Viac informácií na www.cultusruzinov.sk. Tešíme sa na vašu účasť na Ružinovských fašiangoch a spoločne si užime tento jedinečný zážitok!

Program Ružinovských fašiangov:

09:00 – FS Devín
10:00 – FS Karpaty – fašiangový sprievod
11:30 – Bukasový Masív
13:00 – Gipsy Čáve

Viac o téme: #Cultus Ružinov #Ružinov #Ružinovské fašiangy #Trhovisko Miletičova