Selena Gomez vydáva nový singel ‚Love On‘ a zvažuje budúcnosť

Redakcia Rádio VIVA

Hudobná novinka na tento týždeň

Selena Gomez uprostred svojho nabitého programu, ktorý tvorí príprava 4. série seriálu „Only Murders in the Building“ nominovaného na cenu Emmy a pokračujúcej práci na kozmetickej línii Rare Beauty, nedávno predstavila svoj najnovší hudobný počin. Po vydaní skladby „Single Soon“ v auguste minulého roka predstavuje Gomez svoj najnovší singel „Love On“, ktorý naznačuje pripravovaný štvrtý štúdiový album.


Selena Gomez – Love On

Skladba „Love On“, ktorú produkovala skupina The Monsters & Strangerz, držiteľka Grammy, známa svojou spoluprácou s Gomez na predchádzajúcich hitoch ako „My Mind & Me“, „Vulnerable“ a „Forget Forever“, vyžaruje groovy popovú atmosféru. Skladba predstavuje prvé vydanie Gomez, odkedy verejne priznala svoj vzťah s producentom Bennym Blancom, ktorý pracoval aj na „Single Soon“.

Počas nedávnej epizódy podcastu SmartLess s hereckými kolegami Willom Arnettom, Jasonom Batemanom a Seanom Hayesom Gomez diskutovala o svojej pretrvávajúcej dileme medzi dvoma vášňami: hudbou a herectvom. Naznačila, že jej ďalší album by mohol byť jej posledným hudobným projektom, a vyjadrila sa, že z dlhodobého hľadiska uprednostňuje herectvo.

Viac o téme: #hudobná novinka týždňa #Love On #novinka #selena gomez #singel