Skupina Peter Bič Project ponúka to najlepšie z tvorby po prvýkrát na vinyle „ To najlepšie z nás“

Tomas Karpel, Universal Music, s.r.o.

Po úspechoch, ktoré im priniesli albumy Labyrint a Hlava sa skupina Peter Bič Project rozhodla vydať prierez svojej tvorby po prvýkrát, a to rovno na LP platni.

„Rozhodli sme sa urobiť prierez obdobím, ktoré považujem za naozaj veľmi úspešné pre skupinu. Som naozaj veľmi rád, že z mnohých pesničiek sa stali hity, ktoré spoločne s nami spievajú na koncertoch aj naši poslucháči, fanúšikovia a za to im veľmi pekne ďakujeme. A keďže sme ešte žiaden album nevydali ako vinyl, rozhodli sme sa práve pre tento typ nosiču,“ hovorí o LPčke Peter Bič.

„Mám z toho radosť, je ta taký ďalší pomyselný krok v pôsobení skupiny. Výber jednotlivých skladieb nebol ľahký a všetky by sa nám na album nezmestili“ dodáva s úsmevom Peter. Rovnako prezradil aj ďalšie plány do konca roka.


Peter Bič Project – Sekera

„Pracujeme na nových pesničkách a pripravujeme sa na jesennú časť nášho turné, kde si môžeme pozrieť reakcie nášho publika na nové skladby. Zároveň by sme chceli ešte priniesť záznam z našich jarných koncertov. A niekde medzi tým, by sme ešte chceli natočiť klip k novinke, ktorú pomaly finalizujeme. Je toho naozaj dosť,“ konštatuje na záver Peter Bič.

To najlepšie z nás obsahuje tieto skladby:

Strana A
Maky
Hlava
Sekera
Chalúpka
Všetko bude fajn
Tam za tou bránou

Strana B
Nedívaj sa tak
Čoskoro
Z výšky
Máj
Skúšame sa nájsť
Stoj

Viac o téme: #LP #novinka #Peter Bič Project #To najlepšie z nás