Slovenská raperka a speváčka SIMA vystúpi v Refinery Gallery už túto sobotu 25. novembra!

Jana Trellová, PR manažérka podujatia

WAVE tím prináša do Bratislavy exkluzívny koncert Simy spolu s audio-vizuálnymi efektmi a sprievodnými vystúpeniami Dominiky Mirgovej či špecialných hostí ako Kali, Ego, Tina P.A.T. a ďalší.

Niet pochýb o tom, že speváčka SIMA je jednou z najlepších a najobľúbenejších slovenských interpretov. Svedčí o tom hneď niekoľko úspechov, ktoré dokázala. V lete minulého roku sa objavila na billboarde na Times Quare v New Yorku. Stala sa totiž najpočúvanejšou interpretkou na Slovensku a bola tak súčasťou projektu EQUAL. Tento rok zase začala spolupracovať so sieťou slovenských benzínok, kde sa predávala jej vážna bábovka, tentokrát je to vážny toastík.


SIMA – Forever Young (prod.Gajlo & SkinnyTom)

Na svojich sociálnych sieťach avízovala, že jej najväčší koncert ju ešte len čaká v Trnave, v roku 2025. No jej doposiaľ najväčší koncert sa uskutoční už túto sobotu. Ten sľubuje nadupanú audio-vizuálnu show, kde sa predstavia aj exkluzívni hostia ako Kali, Tina, Ego, Dominika Mirgová, P.A.T. a ďalší. Matúš Kolarovský – Yael vzhľadom k uplynulým udalostiam sa podujatia nezúčastní z osobných dôvodov.

„A naozaj to bude veľká podívaná pre každého, kto v sobotu príde. Vizuálna šou preto, pretože sa bude nachádzať v Rafinery Gallery cez 40 – 50m ledky, na ktorú sa bude premietať každá skladba, ktorá odznie. Máme pripravenú autentickú led projekciu, ktorá nebude len o danom vizuále, ale bude to prepojenie obrazu, zvuku a pohybu tak, aby vo finále si daný návštevník odniesol najmä súhrn všetkých týchto zmyslov a hlavne z tohto všetkého si odnesie silnú emóciu. Taktiež celý koncert sa bude niesť v sprievode tanečníc a ľudia sa môžu tešiť na množstvo zaujímavých efektov, kulís a podobne. Nesmierne sa tešíme už na každého z vás a dúfame, že budeme môcť spraviť v budúcnosti viac takýchto podujatí”, hovorí nadšene Samuel Tomka, organizátor Wave festival.

LINE UP:
19:00 DJ GRIMASO
21:30 Dominika Mirgová
22:00 SIMA+ hostia
23:30 DJ Hajtkovič

Vstupenky si môžete zakúpiť na GoOut.

Viac o téme: #koncert #Refinery Gallery #Sima #WAVE