Slovenská šansoniérka Lucia Bujnová predstavuje nový videoklip k piesni Vianoce

Lucia Bujnová

Lucia Bujnová, talentovaná slovenská šansoniérka, prináša fanúšikom nový zážitok v podobe videoklipu k svojej piesni „Vianoce“.

Táto pieseň, charakteristická svojou subtílnou atmosférou, je záverečnou skladbou na jej albume „Po Tvojich slovách“, ktorý vydala v novembri minulého roka.

Na vzniku albumu sa podieľali klavirista a aranžér Pavol Bodnár a violončelistka Jana Ivanecká. Nový videoklip bol natočený počas tohtoročného adventu a jeho réžiu zabezpečil Peter M. Pavlík. V súčasnosti, kedy sú efekty často v popredí, sa tvorcovia rozhodli pre funkčný minimalizmus. V klipe nenájdete žiadne veľké gestá, dôraz sa kladie na čistotu obrazu, čo umožňuje poslucháčom plne sa ponoriť do nádherného textu o očakávaní Vianoc.


Lucia Bujnová – Vianoce

Autorkou hudby je samotná Lucia Bujnová, text napísal pán Mikuláš Krippel a nežné aranžmány vytvoril skvelý Pavol Bodnár, s ktorým speváčka dlhodobo spolupracuje.

Šansoniérka Lucia Bujnová si vytvorila osobitý priestor v hudobnom svete nielen svojím uveriteľným prejavom, ale aj citlivým a prirodzeným spievaním. Speváčka je zároveň vynikajúcou francúzštinárkou a autorsky sa o.i. spolupodieľala i na piesni Petra Cmoríka „Nezlomní“ – sprievodnej piesni slovenských olympionikov a paraolympionikov na ich ceste do Paríža 2024.

Jej najbližší koncert sa uskutoční v nitrianskej synagóge dňa 16. februára 2024 o 18:30 hod. Fanúšikovia majú príležitosť zažiť jedinečný hudobný zážitok v tomto historickom priestore.

Pre viac informácií o šansoniérke Lucii Bujnovej a jej tvorbe navštívte jej oficiálnu webovú stránku.

Viac o téme: #Lucia Bujnová #novinka #Po Tvojich slovách #Vianoce #videoklip