„Som tučný, nemôžu mi aj smrdieť nohy“ – Jelly Roll

Dvojnásobný country spevák Jelly Roll, nominovaný na cenu Grammy, prezradil fanúšikom svoje najväčšie tajomstvo. Bol to žart na vlastný účet?

Jelly Roll – multižánrový spevák s neľahkou minulosťou

Jelly Roll vlastným menom Jason DeFord, dosiahol úspech s hitmi ako „Son of a Sinner“, „Save Me“ a „Need a Favor“. Známy svojím búrlivým duchom, bojoval s ťažkým dospievaním poznačeným pobytom vo väzení a drogovou závislosťou. Tieto boje poháňali jeho hudbu, vďaka čomu boli jeho piesne veľmi osobné a zrozumiteľné. Pôvodne raper a hip-hopový umelec sa stal senzáciou country hudby.

Tento rok umelec vystúpil na slávnostnom ceremoniále vo Friscu v Texase. Na ACM Awards bol nominovaný v štyroch kategóriách. Nakoniec získal cenu za skladbu „Save me“, ktorú spieva spolu s Lainey Wilson. Spevák sa netajil radosťou a dojatím z úspechu. „Je to jednoducho neuveriteľné,“ hovorí v rozhovore pre People.


Jelly Roll – Save Me (New Unreleased Video)

Aké tajomstvo prezradil Jelly Roll?

Nesúďte ma za to, sľubujem, že som vyrástol veľmi skromne, ale ponožky nosím iba raz.“ Spevák priznal, že si kupuje ponožky vo veľkom, aby sa vyhol ich opätovnému noseniu. Jelly žartuje:Je mi ľúto, dúfam, že som tým nikoho nesklamal, ale keď ste tuční, nemôžete mať aj smradľavé nohy.

Jelly Roll Zdroj: Jelly Roll (@jellyroll615)
Jelly Roll Zdroj: Jelly Roll (@jellyroll615)

Je fajn, ak si vie človek spraviť srandu aj zo seba. Napriek tomu svoje kilá neberie na ľahkú váhu. Uprostred svojho nedávneho úspechu sa Jelly Roll rozhodol pre zdravší životný štýl so zameraním na zlepšenie fyzickej kondície. Stalo sa to súčasťou prípravy na turné po USA, ktoré začína 27. augusta. Držíme palce!

Viac o téme: #hudba #jelly roll #Lainey Wilson #Tajomstvo #zaujímavosť