Speváčka Bae vydáva debutový singel „Lies“ o randení v dnešnej dobe

Nový talent českej pop music, speváčka Bae, prichádza so svojím prvým singlom pod záštitou vydavateľstva Universal Music

Začínajúca milovníčka hudby, marketingu a módy Barbora Ničová vo svojom debutovom albume Lies hovorí o zložitosti partnerských vzťahov v dnešnej dobe, keď sa ľudia boja záväzkov. „Lies je o zmierení sa s tým, že toto nie je vzťah, ale len hra,“ začína svoje rozprávanie Bae, ktorá má skúsenosti s účinkovaním v kapele a speváckom zbore.


bae – Lies

Na jej sólovej ceste jej pomohla platforma TikTok, kde začala pridávať časti svojich piesní a s pomocou sledovateľov ich dokončila. Teraz podpísala exkluzívnu spoluprácu s vydavateľstvom a spoločne vydávajú svoj prvý singel a videoklip Lies.

S finalizáciou jej pomohli sledovatelia TikTok

Práve na videoklipoch na TikToku už Bae nazbierala státisíce zhliadnutí. Sledovatelia jej dokonca pomohli skomponovať singel Lies a vyzvali ju k oficiálnemu vydaniu na streamovacích platformách. „Pieseň je o takzvanom situačnom vzťahu, v ktorom nie ste pár, ale nie ste ani jeden. Je to akýsi vzťah bez záväzkov. Počítaš s tým, že nie si jediný, s kým sa ten človek stretáva, a pravdepodobne aj tušíš, že tento vzťah jednoducho nedopadne,“ vysvetľuje Bae, ktorý sa netají tým, že pieseň vychádza z osobných skúseností.

bae / @JakubMaršál
bae / @JakubMaršál

Chytľavý singel sprevádza hudobný videoklip v štýle „behind-the-scenes“ z natáčania obálky časopisu v hotelovej izbe. Videoklip produkoval tím Butterfly Kids, ktorý spolupracoval s menami ako Ben Cristovao, Pam Rabbit a Adam Misik.

bae / @mojmirsevcik
bae / @mojmirsevcik

„Natáčanie videoklipu bolo úplne úžasné. Butterfly Kids sú mimoriadne zruční, na pľaci sa postarali o každý detail,“ chváli spoluprácu Bae. „Celé natáčanie bolo veľmi priateľské a počas celého natáčania som mala obrovskú podporu od Butterfly Kids aj od celého tímu Universal Music, čo ma veľmi upokojilo a dodalo mi trochu sebavedomia,“ spomína na svoje prvé natáčanie.

Ako dopadol speváčkin debut, si môžete pozrieť už teraz na všetkých streamovacích platformách a na YouTube.

Viac o téme: #bae #Lies #novinka #singel