Spoločnosť Max natočí ďalšie nové pokračovanie seriálu AKO TO BOLO ĎALEJ… producenta Michaela Patricka Kinga

Bohuš Mäsiarčik

Sarah Aubrey, VP pre pôvodný obsah spoločnosti Max hovorí: „Je nám potešením oznámiť, že od uvedenia 2. série sa seriál AKO TO BOLO ĎALEJ… radí na prvé miesto v rebríčku Max Original a je doposiaľ najsledovanejším vracajúcim sa seriálom Max Original. S blížiacim sa očakávaným štvrtkovým finále sezóny, gratulujeme producentovi Michaelovi Patrickovi Kingovi a jeho skvelému tímu scenáristov, producentov, hercov a štábu, ktorí nás aj po 25 rokoch očarujú dynamickými priateľstvami a pútavými príbehmi. Nemôžeme sa dočkať, keď diváci uvidia, kam tretia séria zavedie našich obľúbených Newyorčanov.“

Druhá séria seriálu AND JUST LIKE THAT…, ktorú časopis Vanity Fair označil za „ideálny úvod do leta“, bola denníkom The Guardian označená za „skvelý zážitok“ a časopisom People za „sexy“, „odvážny“ a „svižný“.

Tvorcovia: Michael Patrick King spolu s producentmi Johnom Melfim, Juliou Rottenberg, Elisou Zuritsky, Sarah Jessicou Parker, Kristin Davis a Cynthiou Nixon. Seriál HBO „Sex v meste“ vytvoril Darren Star podľa knihy Candace Bushnellovej „Sex v meste“.

Obsadenie druhej série: Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon, Kristin Davis, Sara Ramírez, Sarita Choudhury, Nicole Ari Parker, Karen Pittman, Mario Cantone, David Eigenberg, Evan Handler, Christopher Jackson, Niall Cunningham, Cathy Ang, Alexa Swinton a John Corbett.

Jedenásťdielna druhá séria mala premiéru 22. júna a skončí 24. augusta na HBO Max.

Viac o téme: #AKO TO BOLO ĎALEJ… #dráma #HBO MAX #komédia #romantický