/ SÚŤAŽ UKONČENÁ / SÚŤAŽ o 2×2 vstupenky na mega show MICHAEL JACKSON ENCORE v Bratislave

Od stredy 11.10. od 6:00 do pondelka 16.10. do 8:00 budeme na Facebooku Rádia VIVA súťažiť 2×2 vstupenky na mega show MICHAEL JACKSON ENCORE v Bratislave.

Sleduj facebook @radioviva.sk a označ niekoho, koho by si so sebou zobral na mega show MICHAEL JACKSON ENCORE v Bratislave. V piatok vyžrebujeme jedného výhercu z komentárov v príspevkoch na Facebooku Rádia VIVA, ktorí od nás získajú 2×2 vstupenky na predstavenie MICHAEL JACKSON ENCORE.

Podmienky súťaže:
✔️sleduj facebook @radioviva.sk
✔️odpovedz správne na otázku
✔️označ v príspevku niekoho, koho by si so sebou zobral na MICHAEL JACKSON ENCORE
✔️súťaž prebieha od 11.10. 6:00 do 16.10. 8:00
✔️výhercu budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️meno / nick výhercu zverejníme v pondelok v rannej šou na Rádiu VIVA
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU


Svetová premiéra mega show MICHAEL JACKSON ENCORE v Bratislave!

Zažite jedinečnú show, na ktorej zaznejú najväčšie hity legendárneho kráľa popu s názvom MICHAEL JACKSON ENCORE. Autorom predstavenia a zároveň hlavným predstaviteľom je svetoznámy tanečník a choreograf Prince Majesty. V doprovode plnohodnotnej kapely a vokalistov predvedie spolu s ďalšími tanečníkmi a artistami najznámejšie tanečné choreografie z hitov Billie Jean, Beat It alebo Smooth Criminal. Svetová premiéra sa bude konať 20. októbra v bratislavskej NTC Arene.

Po premiére v Bratislave bude nasledovať svetové turné so zastávkami v mestách ako Londýn, Viedeň, Berlín, Mníchov, Rím, Miláno, Paríž, Barcelona alebo Las Vegas. „Môj maximalistický prístup od začiatku vyžadoval, aby som sa vo svojej práci snažil o to najlepšie. Tvrdo sme pracovali na tom, aby sme vytvorili presvedčivú, sviežu a dynamickú šou, ktorú si budú môcť vychutnať fanúšikovia na celom svete.”, povedal autor Prince Majesty. Jeho slová potvrdil aj Attila Farkas, ktorý bol 6 rokov osobným strážcom kráľa popu Michaela Jacksona: „Vo všetkých ohľadoch, reč tela, držanie tela, ho evokuje bolestne autenticky.”

Počas pôsobenia v Las Vegas sa Prince Majesty podieľal na mnohých tanečných projektoch, spolupracoval napríklad s LaVelle Smithom Jr., ktorý okrem toho, že bol 23 rokov tanečným choreografom Michaela Jacksona, pracoval ešte s mnohými ďalšími svetovými hviezdami, ako sú Beyonce, Rihanna, The Rolling Stones a Janet Jackson. Tanečník a choreograf, držiteľ prestížnej ceny Emmy a piatich hudobných cien MTV, sa o Princovi tiež vyjadruje veľmi pochvalne: „Pracuje veľmi tvrdo, čo je absolútne štýl Michaela Jacksona a samozrejme, že sme sa stali dobrými priateľmi.” Práve LaVelle je tým, kto ešte zdokonalil choreografiu projektu MICHAEL JACKSON ENCORE.

Zľavnené vstupné si už dnes môžu návštevníci zakúpiť prostredníctvom predpredaj.sk

Viac o téme: #facebook #MICHAEL JACKSON ENCORE #Predpredaj.sk #radioviva #suťaž #vstupenky