/ SÚŤAŽ UKONČENÁ /SÚŤAŽ o 500€ poukážku na kúpu dovolenky od Invia.sk

Rádio Viva, Invia.sk

Od pondelka 12. februára do stredy 14. februára 2023 budeme na Facebooku Rádia VIVA súťažiť o 500€ poukážku na kúpu dovolenky od Invia.sk

Sleduj facebook @radioviva.sk a označ niekoho, s kým by si rád išiel na dovolenku s Invia.sk. V stredu vyžrebujeme jedného výhercu z komentárov v príspevkoch na Facebooku Rádia VIVA, ktorý od nás získa knihu 500€ poukážku na kúpu dovolenky od Invia.sk.

Podmienky súťaže:
✔️sledujte facebook @radioviva.sk
✔️označ v príspevku niekoho, s kým by rád si išiel na dovolenku
✔️súťaž prebieha od 12.2. 06:00 do 14.2. 14:00
✔️výhercu budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️meno / nick výhercu zverejníme v stredu v Rádiu VIVA
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU


Vaša letná dovolenka od Invia.sk

Spoločnosť Invia.sk, s.r.o. je najväčšia cestovná agentúra v Slovenskej republike. Jej poslanie je pomáhať ľuďom nájsť a zažiť najbáječnejšie momenty ich života. Na trhu pôsobí viac ako 15 rokov. Je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií.

Na internetovej stránke www.invia.sk ponúka zákazníkom v prehľadnej a jednotnej forme neustále aktualizovanú a zároveň najširšiu ponuku zájazdov na Slovensku. Pomocou podrobného filtra si zákazníci môžu jednoducho a rýchlo nájsť zájazdy podľa vlastných predstáv a preferencií. Pri všetkých ponukách navyše zobrazuje skutočné hodnotenia zákazníkov. Vďaka svojim kvalitným službám má cestovná agentúra Invia na Slovensku už viac ako 400 000 spokojných klientov. Kvalitný servis svojim klientom garantuje spoločnosť prostredníctvom špičkových moderných technológií, znalosti cestovného ruchu a moderného call centra s vysoko kvalifikovanými predajcami.

Cestovná agentúra je pre zákazníkov dostupná nielen na internete a na bezplatnom telefónnom čísle 0800 900 100, ale aj vo viac ako 50 kamenných pobočkách po celom území Slovenskej republiky. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike a Maďarsku.

Viac o téme: #facebook #Invia #radioviva #suťaž