SÚŤAŽ o 5×2 permanentky na CIBULA FEST 2024

Redakcia Rádia VIVA

Od pondelka 1. júla do piatka 5. júla 2024 budeme na Facebooku Rádia VIVA súťažiť o permanentky na multižánrový „Open Air“ festival CIBULA FEST 2024.

Sleduj facebook @radioviva.sk a označ niekoho, koho by si so sebou zobral na CIBULA FEST 2024. V piatok po 15:00 vyžrebujeme piatich výhercov z komentárov v príspevkoch na Facebooku Rádia VIVA, ktorí od nás získajú 2 permanentky na festival CIBULA FEST 2024.

Podmienky súťaže:
✔️sledujte facebook @radioviva.sk
✔️napíš do komentáru odpoveď na otázku uvedenú v príspevku
✔️označ v príspevku niekoho, koho by si so sebou zobral na CIBULA FEST 2024
✔️súťaž prebieha od 1.7. 06:00 do 5.7. 15:00
✔️výhercov budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️meno / nick výhercu zverejníme v piatok v Rádiu VIVA
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU


Takýto silný program tu ešte nebol. CIBULA FEST oslavuje tento rok už svoje 15. narodeniny

Vďaka silnej koncentrácii toho najlepšieho, čo česká a slovenská hudobná scéna v súčasnosti ponúka, vypukne v termíne 18. – 20. júla v Holíči trojdňová narodeninová párty.

Organizátori už od októbra postupne ohlasovali kapely, ktoré budú súčasťou osláv 15. narodenín festivalu. Na hlavnom pódiu sa počas troch dní vystriedajú hviezdy ako napríklad kapela Kryštof s Richardom Krajčom, ktorí v tomto roku na Slovensku vystúpia iba na CIBULA FESTe, IMT Smile, Mirai, Michal David či ďalšie hviezdne mená. Aktuálne sa však program hlavného pódia uzatvára a okrem všetkých zatiaľ ohlásených interpretov pribudla ešte pätica.

„Aj keď sa mohlo zdať, že viac, ako desiatka headlinerov na jeden festival je naozaj lákavá, my sme sa rozhodli našim stálym návštevníkom dopriať ešte viac ako poďakovanie za tých 15 rokov a veríme, že silný program k nám priláka aj nových. Preto tento rok vystúpia minimálne štyria headlineri každý deň. K už ohláseným kapelám aktuálne pridávame rockových kráľov z kapely DYMYTRY s novým frontmanom populárnym Václavom Noidom Bártom, formáciu Peter Bič Projekt, Bystríka, kapelu Medial Banana a poprockovú formáciu Botox,“ prezradil organizátor festivalu Vladimír Chrenka.

CIBULA FEST 2023
CIBULA FEST 2023

Počas úvodného dňa festivalu, vo štvrtok 18. júla, vystúpi na hlavnom pódiu Denny Veselý, Botox, Jelen, Hex, Mirai, Kontrafakt a Hovada.sk.

V piatok sa na Cibula Feste predstaví Poison Candy, Mark Dann, Bystrík, Katka Knechtová, Panoptiko, Kryštof, Dymytry a Dora.

Hlavný festivalový deň bude skutočne nabitý. Postupne sa na pódiu vystriedajú Dany Moment, Peter Bič Projekt, Pokáč, Walda Gang, Michal David, IMT Smile, Medial Banana, Karpina a festival ukončí oldies diskotéka.

Keďže sú už mená interpretov v jednotlivých dňoch známi, do predaja sa dostávajú aj jednodňové vstupenky za špeciálne predpredajové ceny v limitovaných edíciách 1000 kusov na každý deň. „Každý ročník bol niečím výnimočný. CIBULA FEST je jediným festivalom na Slovensku, ktorý za uplynulých 15 rokov svoje brány otvoril každý rok. Dokonca i v čase kultúrnych obmedzení, aj keď vtedy iba v menšom rozsahu. Takéto malé „jubileum“ si zaslúži špeciálne veci a my ešte jednu špeciálnu vec, ktorú ohlásime neskôr, chystáme,“ dodal Chrenka.

Viac o téme: #CIBULA FEST 2024 #facebook #radioviva #suťaž #vstupenky