/ SÚŤAŽ UKONČENÁ / SÚŤAŽ o darčekový poukaz do reštaurácie Husacina u Galika

Od pondelka 20. mája do piatka 24. mája 2024 budeme na Facebooku Rádia VIVA súťažiť o darčekový poukaz v hodnote 100€ na husacie a kačacie hody v reštaurácii Husacina u Galika v Slovenskom Grobe.

Sleduj facebook @radioviva.sk a pod súťažným postom označ jednu, alebo viacero osôb, ktoré vezmeš so sebou na husacinu u Galika.

Podmienky súťaže:
✔️sledujte facebook @radioviva.sk
✔️označ v príspevku niekoho, s kým by rád si išiel na husacinu u Galika
✔️súťaž prebieha od 20.5. 06:00 do 24.5. 16:00
✔️výhercu budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️meno / nick výhercu zverejníme v piatok v Rádiu VIVA
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU


HUSACINA U GALIKA – Pečené prasiatko, mäsové misy, husi, kačice, husacia pečienka a lokše

Originálna reštaurácia HUSACINA U GALIKA sa nachádza v dedinke Slovenský Grob, len 15 km od Bratislavy v okrese Pezinok. Je známa v širokom okolí, aj za hranicami krajiny.

Už vyše 25 rokov sa pýšia vysokým kreditom, ktorý si vybudovali vďaka stabilnému jedálnemu lístku a jedinečnej atmosfére. Zameriavajú sa na prípravu a podávanie pravých grobských špecialít, ako sú pečené husi, kačice, lokše a husacia pečienka. Používajú vlastné, rokmi overené receptúry vychádzajúce zo storočnej tradície. Jedlá pripravuje stabilný tím kuchárov tradičnou metódou, v hlinených pekáčoch.

Pripravujú aj rozmanité špeciality slovenskej kuchyne, pečené prasiatko, grilované kolená, rebierka, zabíjačkové špeciality a luxusné teplé mäsové misy, ktoré potešia nejeden chuťový pohárik.

Nezabúdajú ani na ponuku jedál pre vegetariánov, ktorí u nich zaiste nezostanú hladní. Samozrejmosťou je aj výber kvalitných vín, hlavne z ich malokarpatského regiónu.

V súčasnosti môžete využiť okrem hlavnej miestnosti pre 50 ľudí aj pohodlie troch separé salónikov pre 30, 14 a 10 ľudí. Ich bonusom je úplné súkromie a sú vhodné pre menšie rodinné, pracovné posedenia, stretnutia, oslavy životných jubileí, promócií a pod.

Pridanou hodnotou reštaurácie je letná terasa, ktorá sa v jesenných a zimných mesiacoch mení na ďalšiu krásnu samostatnú vyhrievanú miestnosť s kapacitou 20 osôb. Je prepojená s hlavnou reštauračnou časťou a v prípade potreby vieme pripraviť spoločné posedenie pre 70 osôb alebo vytvoriť priestor pre tanečnú zábavu.

Ak uprednostňujete súkromie domova alebo si chcete urobiť párty priamo vo vašej firme, môžete si akékoľvek jedlo u nás objednať na osobný odber alebo donášku priamo k vám.

Viac o téme: #facebook #Husacina u Galika #poukaz #radioviva #suťaž