/ SÚŤAŽ UKONČENÁ / SÚŤAŽ o pobyt pre celú rodinu v Mountain Chalets vo Valčianskej doline

Rádio Viva, mountain-chalets.sk

Od pondelka 25. marca do piatka 29. marca 2024 budeme na Facebooku Rádia VIVA súťažiť o pobyt pre celú rodinu v Mountain Chalets vo Valčianskej doline.

Sleduj facebook @radioviva.sk a facebook @mountainchaletsvalca označ niekoho, s kým by si rád išiel na dovolenku do Mountain Chalets vo Valčianskej doline. V piatok vyžrebujeme jedného výhercu z komentárov v príspevkoch na Facebooku Rádia VIVA, ktorý od nás získa pobyt pre celú rodinu v Mountain Chalets vo Valčianskej doline.

Podmienky súťaže:
✔️sledujte facebook @radioviva.sk a facebook @mountainchaletsvalca
✔️označ v príspevku niekoho, s kým by rád si išiel na dovolenku
✔️súťaž prebieha od 25.3. 06:00 do 29.3. 14:00
✔️výhercu budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️meno / nick výhercu zverejníme v piatok v Rádiu VIVA
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU


Mountain Chalets

To sú Chalety s rozličnou škálou ubytovania, ktoré ponúkajú zázemie aj pre tých najnáročnejších hostí. Nachádzajú sa priamo v srdci malej Fatry, priamo v centre lyžiarskeho strediska Snowland Valčianska dolina s celoročným využitím. Sauny a vírivky určite oceníte v zimnom období. Počas leta si zamilujete bazény so slanou vodou, plážové ihrisko, či detské ihriska s detským domčekom a trampolínou, kde sa vaše ratolesti určite nudiť nebudú.

Mountain Chalets patria na portáli MegaUbytovanie k najlepšie hodnoteným ubytovacím zariadeniam v kategórií chaty na prenájom.

Viac o téme: #facebook #Invia #radioviva #suťaž