/ SÚŤAŽ UKONČENÁ / SÚŤAŽ o vstupenky na tanečnú akciu MELODICA AIR

Od pondelka 22. apríla do piatka 26. apríla 2024 budeme na Facebooku Rádia VIVA súťažiť o o lístky na tanečnú akciu MELODICA AIR.

Sleduj facebook @radioviva.sk a pod súťažným postom označ osobu, ktorú zoberieš so sebou na MELODICA AIR. V piatok 26.4 o 16:00 vyberieme 5 súťažiacich, ktorí získajú 2 vstupenky na MELODICA AIR (výhru zašleme elektronicky).

Podmienky súťaže:
✔️sledujte facebook @radioviva.sk
✔️označ v príspevku niekoho, s kým by rád si išiel na MELODICA AIR
✔️súťaž prebieha od 22.4. 06:00 do 26.4. 16:00
✔️výhercu budeme kontaktovať v súkromnej správe
✔️meno / nick výhercu zverejníme v piatok v Rádiu VIVA
✔️podrobné podmienky súťaže si môžete prečítať TU


MELODICA AIR

MELODICA ti na Slovensko prináša ďalšiu hudobnú eufóriu – na jednom pódiu sa spoločne predstavia 16 BL a JOSEPH RAY. Matadori tanečnej scény – jedni z najvýznamnejších mien značky Anjunadeep prichádzajú do Bratislavy na Zlaté Piesky. Atmosférou naplnený večer pod holým nebom doplní svojim talentom zakladateľ značky Melodica – Rafaell a slovenskú DJ školu doplní a odprezentuje svojou selekciou hosť Rones Ronn.

16 BL:
Hudba 16 BL sa neobmedzuje len na beaty a melódie; je to cesta. Spája spletité atmosférické prvky a prináša pôsobivé zvukové beaty bez uchyľovania sa ku klišé. Skladby 16BL, ktoré sa vyhýbajú nadužívaným trikom, sú dôkazom oddanosti k posúvaniu umeleckých hraníc a vytváraniu trvalého vplyvu.
V dynamickej sfére elektronickej hudby je 16 BL symbolom neustáleho objavovania a vytvárania zvukových scenérií, ktoré presahujú všednosť.

Prostredníctvom cesty sólového skúmania Ariaan Olieroock naďalej posúva hranice kreativity a zabezpečuje, že dedičstvo 16BL zostane vryté do análov histórie elektronickej hudby.

JOSEPH RAY:
Anglický hudobný producent a DJ ocenený cenou Grammy, ktorý sa preslávil ako člen EDM tria NERO. Ich album Welcome Home z roku 2011 sa umiestnil na prvom mieste britského rebríčka albumov. V roku 2012 spolupracoval so Skrillexom na remixe skladby „Promises“.

Po mnohých úspechoch vydal pod značkou Anjunadeep track „Room 1.5“, ktorý sa stal okamžite hitom a zaradil sa medzi nestarnúce hity housovej scény.
Jeho live vystúpenia vyrážajú dych a preto si ho nenechaj ujsť.

Skvelá emotívna hudba, hviezdne nebo, voda a areál Wake Lake, to je moment, ktorý si nesmieš nechať ujsť.

Viac o téme: #16 BL #facebook #JOSEPH RAY #MELODICA #radioviva #suťaž