Thirty Seconds To Mars prichádza na Slovensko

Thirty Seconds To Mars vystúpia v Bratislave už v máji 2024

Oscarový herec Jared Leto, ktorý vyliezol na budovu Empire State Building v New Yorku, oznámil začiatok monumentálneho svetového turné jeho skupiny Thirty Seconds to Mars s názvom Seasons 2024. Svetové turné začína v Latinskej Amerike viacerými festivalovými vystúpeniami, po ktorých sa skupina presúva do Európy, kde odohrá 28 koncertov vrátane Slovenska. Svoju atmosferickú show odpália 10. mája 2024 v bratislavskej TIPOS Aréne.


Thirty Seconds To Mars – Seasons

Multiplatinová skupina Thirty Seconds to Mars, ktorú tvoria bratia Jared a Shannon Leto, ohlasuje triumfálny návrat s ich šiestym štúdiový albumom „It´s The End Of The World But It´s A Beautiful Day“, ktorý uzrel svetlo sveta 15. septembra 2023.

Tento album znamená pre kapelu novú kapitolu, ktorá sa ponára do temnejších stránok ľudskej skúsenosti aj do sprievodnej nádeje. Slúži ako dojemná pripomienka, že aj keď čelíme zdanlivo neprekonateľným výzvam, vo svete možno stále objaviť krásu.

Titulná skladba turné a najnovší singel „Seasons“ nabáda k zamysleniu nad našou schopnosťou prijať zmenu, keď prechádzame rôznymi životnými obdobiami.

Viac o téme: #Seasons 2024 #thirty seconds to mars #turné