V najnovšom singli sa Imanbek pohral s legendárnou nahrávkou

Renáta Tomášová, Warner Music CZ

Hviezda producenta a DJa z Kazachstanu zažiarila v roku 2019, keď globálne uspel jeho remix skladby Roses amerického rappera SAINT JHN.

Úprava sa v niektorých krajinách dostala až na najvyššie priečky hitparád, Imanbek s ňou dobyl aj Ameriku, kde za ňu získal platinový certifikát. Zároveň sa stal prvým kazachstanským interpretom, ktorý sa dostal na prvé miesto amerického rebríčka. Populárny je aj jeho minuloročný singel Belly Dancer, ktorý už dlhšie figuruje v slovenskej Airplay a Spotify. Pozornosť si získal aj u kolegov a dočkal sa ponúk na spoluprácu od ľudí ako David Guetta, Alan Walker, Rita Ora, Marshmello alebo Zara Larsson.

V najnovšom singli sa Imanbek pohral s legendárnou nahrávkou skupiny Def Leppard. Anglická rocková formácia pieseň Pour Some Sugar On Me vydala v roku 1987 na albume Hysteria, aby s ňou o rok neskôr dosiahla až na druhé miesto americkej Billboard Hot 100. Skladba bola v roku 2006 televíznou stanicou VH1 vyhlásená ako číslo 2 v prehľade 100 najväčších piesní osemdesiatych rokov. Def Leppard sa pri jej nahrávaní inšpirovali slávnou Walk This Way od Aerosmith a Run DMC.

Viac o téme: #Imanbek #novinka #PourSomeSugarOnMe #singel