YouNotUs a SERA vytvorili novú verziu hitu Call On Me. Tentokrát s názvom I Can’t Be The Only One

Karolína Zboniaková, Universal Music, s.r.o.

Spomínate ešte na legendárny hit Call On Me, ktorý vytvoril švédsky DJ Eric Prydz? Úplne pôvodnú verziu nahral už v roku 1982 Steve Windwood ako pieseň Valerie a nestarnúcu pieseň sa rozhodli teraz oživiť aj producenti z Nemecka, ktorí si hovoria YouNotUs, a vznikol tak track I Can’t Be The Only One, ktorému prepožičala svoj nezameniteľný hlas speváčka SERA, autorka hitu She Kissed Me First. Dokonalá fúzia klubovej tanečnej hudby a mainstreamového popu vás rozhýbe a zároveň prebudí sentimentálnu náladu.


SERA x YouNotUs – I Can’t Be The Only One

Berlínske duo YouNotUs je kľúčovým spojivom medzi intímnou berlínskou klubovou scénou a festivalovými pódiami, ktoré sa preslávilo platinovým hitom „Supergirl“ v roku 2015. Ich jedinečný zvuk, v ktorom sa mieša deep houseová hĺbka s popovou chytľavosťou, priniesol hitparádové hity ako „Please Tell Rosie“ a „Narcotic“. YouNotUs sa aktívne podieľajú na písaní piesní, spolupracujú s umelcami ako James Blunt a Alle Farben.

Sera de Bruin, vystupujúca pod umeleckým menom SERA, začala svoju hudobnú cestu poháňaná vášňou a internetom. Jej prvý prelom nastal vďaka tvorbe coverov populárnych popových piesní na platformách ako TikTok a Instagram. Vďaka talentu a online úspechu SERA podpísala zmluvu s vydavateľstvom Universal Music. Jej debutový singel „Only Us“, vydaný v júli 2021, si zabezpečil miesto v holandskej Top 40. Len o niekoľko mesiacov neskôr predstavila svoj druhý singel „Take A Chance“. Očakávania na jej nadchádzajúci album narastajú, o čom svedčí aj nedávne vydanie skladby „She Kissed Me First“.

Viac o téme: #Can’t Be The Only One #novinka #remake #Sera #singel