Fanúšikovia hernej série Monster Hunter si musia na film počkať do 2021

Fanúšikovia videohry od spoločnosti Capcom si na premiéru filmu „Monster Hunter“ budú musieť počkať o niečo dlhšie. Máme pre vás pripravenú novú synopsu pripravovaného filmu, ktorá zdanlivo potvrdzuje, že režisér Paul WS Anderson a hviezda Milla Jovovich využijú svoj prístup z filmov Resident Evil a príbeh vezmú iným smerom ako východiskový materiál digitálnych hier.

Trailer filmu nám hovorí: Za našim svetom sa skrýva ďalší; svet nebezpečných a mocných príšer, ktoré vládnu nad ich teritóriom smrtiacou dravosťou. Keď nečakaná piesočná búrka transportuje poručíčku Artemis (Milla Jovovich) a jej jednotku (TI Harris, Meagan Good, Diego Boneta) do nového sveta, vojaci sú v šoku… Zistia totiž, že toto nepriateľské a neznáme prostredie je domovom obrovských a desivých monštier, ktoré sú imúnne proti ich palebnej sile.

Vo svojom zúfalom boji o prežitie sa jednotka stretne so záhadným Hunterom (Tony Jaa), ktorému jeho jedinečné schopnosti umožňujú zostať o krok vpred pred mocnými stvoreniami. Kým si Artemis a Hunter pomaly budujú dôveru, Artemis zisťuje, že Hunter je súčasťou tímu vedeného Admirálom (Ron Perlman). Odvážni bojovníci čelia tak veľkému nebezpečenstvu, ktoré hrozí zničeniu ich sveta, a preto spoja svoje jedinečné schopnosti, aby boli víťazmi v poslednom boji.

Film obsadzuje hercov zo známych filmov ako Milla Jovovich (Resident Evil), Meagan Good (Think Like a Man), Tip ‘T.I.’ Harris (Ant-Man and the Wasp), Tony Jaa (Ong-Bak), Ron Perlman (Sons of Anarchy) a Diego Boneta (Scream Queens), čo môže vytvoriť veľmi lákavé sledovanie pre každého diváka.


Sony Pictures Entertainment

Viac o téme: #film #hra #millajovovich #monsterhunter #premiera2021