Nespavosť a lieky na ukľudnenie vystriedal telefonát bývalej. Zaujímavý príbeh Dennyho zachytený kamerou

Ing. Marek Malár

Najnovší videoklip je pokračovaním Dennyho prvého CD.

Denny pokračuje v pravidelnom vydávaní videosinglov a po úspešnom videoklipe so spevákom Elpe-m s názvom skladby „Hlavu hore“ vydáva pieseň Keď tu nie si.


DENNY VESELÝ ft. ELPE – Hlavu hore

Skladba s názvom „Keď tu nie si“ je už druhá v poradí a je veľký predpoklad, že sa bude jednať o sériu videoklipov, kde kľúčovou témou je partnerský vzťah.


DENNY VESELÝ – Keď tu nie si 2

„Nikdy som si nemyslel, že budem trpieť nespavosťou a vzťah ma takto položí na kolená. Zvažoval som aj návštevu odborníkov a lieky. A potom príde ona a ty si uvedomíš, že sa rozchod udiať musel, aby si sa niečo nové naučil a následne zužitkoval pre ďalšiu etapu života. Keď sa jedny dvere zavrú, nové sa otvoria. Učiteľ je všade, keď je žiak pripravený ako sa hovorí, ale že sa mi späť ozve bývalá som ozaj nečkal. Keby funguje komunikácia mohlo to byť dnes úplne inak. Každopádne v žiadnom prípade by som nemenil. Komunikácia je základ,“ hovorí Denny.

Pesnička Keď tu nie si 2 je súčasťou nového projektu s názvom #Roknula, ktorý Denny Veselý vydal v máji tohto roku. Obsahuje 8 singlov a okrem Elpeho sa na featuringu objavila aj talentovaná speváčka FEJBS či detský zbor EryaVoice, alebo známy slovenský producent Specialbeatz.

Už sa Vám ozval bývalý partner s otázkou návratu späť k sebe? A ako ste sa zachovali?

Viac o téme: #Denny #Keď tu nie si #novinka #singel