Súťaž pre štvornohých Ružinovských miláčikov – 8. ročník

Už po ôsmykrát sa v Ružinove uskutoční obľúbené podujatie pre všetkých milovníkov psov – Ružinovský psí miláčik.

Tento ročník sľubuje ešte viac vzrušenia a zábavy, keďže organizátori pripravili program plný súťaží a ukážok šikovnosti cvičených psov.

Na podujatí Ružinovský psí miláčik budú súťažiť psíkovia v štyroch kategóriách: najkrajší, najšikovnejší, najmenší a najväčší. Hodnotenie súťažných psíkov zabezpečí odborník na psie plemená, veterinár z ružinovskej veterinárnej ambulancie SpektraVet. Víťazi jednotlivých kategórií budú odmenení maškrtami a doplnkami od SUPERZOO.

Okrem súťaží si návštevníci môžu vychutnať ukážky od jednej z najlepších výcvikových škôl pre psov, Dogtrainer, pod vedením trénera Petra Pellera. Taktiež sa môžu tešiť na zábavné psie triky a tance v podaní Dogdancing Club Slovakia.

Podujatie sa koná 17. júna 2023 o 15:00 pred DK Ružinov na adrese Ružinovská 28.

Majitelia psov s trvalým bydliskom v Ružinove sa môžu prihlásiť online na webovej stránke www.cultusruzinov.sk do 16. júna 2023. Na podujatie je potrebné priniesť očkovací preukaz psa.

Podujatie podporili: MČ Bratislava-Ružinov, CULTUS Ružinov, Super zoo, Rádio SiTy, Dogtrainer, SpektraVet a Dogdancing Club Slovakia.

Viac o téme: #Cultus Ružinov #Ružinov #Ružinovský psí miláčik